Статьи

Правила этики общения с клиентами

17.04.2022

Все сотрудники компании, от уборщицы до директора, в той или иной степени общаются с клиентами. И каждый из них формирует представление о компании. Персонал должен знать основные правила и принципы общения с клиентами, следовать этике и владеть основами психологии общения. Особенно это актуально в продажах, где работа основана на общении с клиентами. Разумеется, очень важно качество продукта, товара или услуги, но некоторые недостатки можно сгладить с помощью грамотно выстроенной коммуникации. Довольный клиент вернется к вам снова или порекомендует своим друзьям и знакомым. Правильное общение с клиентами — один из факторов успеха бизнеса.

подробнее >>

Як керування репутацією забезпечує вашу безпеку в мережі?

11.04.2022

Підприємцям та фрілансерам все частіше доводиться виходити у публічне поле, поділяючись особистим перед численною аудиторією Інтернету. А якщо додати сюди той факт, що вся робоча комунікація (особливо у невеликих проектах) ведеться в месенджерах, а цінна інформація знаходиться в хмарних сховищах, то управління репутацією та піклування про безпеку в мережі стає чимось на зразок особистої гігієни.

 

подробнее >>

Як досягати поставленої мети

10.03.2022

Незважаючи на достаток посібників з цілепокладання, більшість цілей, як правило, залишаються невиконаними. Постає резонне питання: а чи вміємо ми правильно ставити цілі та досягати їх? Я веду курси особистої ефективності і бачу, що студенти часто, як у відомому жарті, шукають не там, де втратили, а там, де світло. Іншими словами, очевидна спроба призначити собі як цілі те, чого їм у принципі не хочеться досягати.

подробнее >>

Як кинути пити алкоголь самостійно

10.03.2022

Багато хто зловживає та їх рідні рано чи пізно починають шукати відповідь на питання як позбавити людину алкогольної залежності. Кидати пити дуже важко. Залежність розвивається місяцями і роками, і позбутися її за раз, миттєво, раз і назавжди неможливо. Алкоголізм — це елемент розбещеності, поганого поведінки чи погана звичка. Це хвороба. І хворіє насамперед душа та психіка людини. А лікування душ - процес тривалий. Він передбачає переоцінку цінностей, формування нових ідеалів та обрії життя, пошук нових джерел радості, чистої радості, яка досягається без спиртного.

 

подробнее >>

Чоловік чи жінка який начальник кращий

07.03.2022

Чоловіків-керівників набагато більше у Києва, ніж жінок. І це незважаючи на їхні високі запити щодо заробітної плати, звинувачення в бездушності, імпульсивності, агресивності та безглуздому ризику. Проте протилежні, начебто, позитивні якості жінок, не додають бажання працювати під їхнім керівництвом ні чоловікам, ні чоловікам.

подробнее >>

Як знайти своє призначення? Три неймовірні способи

07.03.2022

Чи відчуваєте себе розгублено? Немов чогось у житті не дістає? Може, ви бажаєте змінити життя на краще, але не в курсі, як це зробити. Багато хто бреде по життю з почуттям розгубленості і відчайдушним бажанням отримати від навколишнього світу більш глибокий зворотний зв'язок. Однак не всі знають, як це зробити.

подробнее >>

Коньяк на разлив: как производится, и какой выбрать

04.02.2022

Вам нужно много алкоголя, а бюджет ограничен? Решение проблемы предлагает  интернет магазин Алко Лавка. Можно купить коньяк на разлив стоимостью от 300 грн за 5 л. Таким образом, цена 1 л 60 грн. В магазине бутылка коньяка 0,5 л или 0,7 л стоит от 120 грн.

подробнее >>

Производство и плюсы покупки коньяка на разлив

04.02.2022

Купить коньяк на разлив можно по доступной стоимости. Именно благодаря экономии такое предложение пользуется популярностью среди клиентов. 5 л разливного коньяка стоит 300 грн. В то время, как бутылка коньяка 0,5-0,7 л в магазине 120 грн.

подробнее >>

Коньяк на разлив: производство, вкусы, выбор

04.02.2022

Многие любители крепких алкогольных напитков сомневаются, стоит ли купить коньяк на разлив. Настораживает отсутствие стеклянной бутылки, акцизной марки и этикетки. Главное отличие такой продукции от привычного магазинного алкоголя - цена.

подробнее >>

Наливка из спирта и ежевики

04.02.2022

Для приготовления домашнего алкоголя можно использовать пищевой спирт. Из него получается водка, наливки з ягодами.  Спирт купить можно в интернет магазине «Алко юа». Для наливки можно использовать любые ягоды.

подробнее >>