Статьи

Онлайн вивчення іспанської для українців з будь-якого куточка Іспанії: школа TuProfe de español

29.06.2022

Школа TuProfe de español заснована у 2019 році у Києві, але сьогодні через війну переїхала до Іспанії. Тут викладачі продовжують працювати, допомагаючи вивчати мову таким же біженцям. Сьогодні це фактично онлайн-школа іспанської мови, адже навчання переважно ведеться дистанційно за допомогою інтернету. Кожен бажаючий може обрати варіант спеціально під свої потреби.

подробнее >>

Как привлечь деньги и иметь все, что вы хотите?

07.05.2022

Представьте, что вам удалось привлечь деньги, полностью уйти от дел, обеспечить себя и свою семью на всю жизнь. Теперь вы можете заниматься только любимыми делами и не ходить на работу.
У вас уходит много времени для медитации, для близких людей, для отдыха, творчества, приятных занятий. Более того, вы можете сделать жизнь ваших близких лучше и комфортнее. Как приятно дарить людям подарки и видеть их счастливые особы!

подробнее >>

Денежные суеверия, которые работают в наши дни!

07.05.2022

Откуда берутся денежные суеверия и стоит ли им доверять? Здесь вы найдете лучшие денежные приметы со всех стран мира, которыми пользуются богатые люди!

подробнее >>

Що допоможе позбутися невротичної депресії

30.04.2022

Сегодня мы рассмотрим тему: "Что поможет избавиться от невротической депрессии" с полным писанием проблематики. Мы собрали интересные сведения на тему и постарались их систематизировать и привести в удобный для чтения вид.

подробнее >>

Как сделать красивую презентацию, если вы не дизайнер

30.04.2022

Презентация - это визуальное дополнение к вашему выступлению. Хорошая презентация помогает удерживать внимание аудитории во время доклада, плохая помножит на ноль все ваши усилия. Интернет-маркетолог Старожукова Инна, на примере Canva рассказала, как сделать красивую презентацию, которая запомнится аудитории и сделает ваше выступление незабываемым.

подробнее >>

Психология общения с клиентом: действенные приемы работы

30.04.2022

Именно благодаря тяжелым клиентам можно быстро обнаружить и устранить недостатки своей компании, так как посетители спешат вам на них указать. Принцип работы с такими клиентами: оказывать нейтральное действующее ими давление, а не игнорировать, и в то же время уметь перевести их в статус лояльных покупателей.

подробнее >>

Правила этики общения с клиентами

17.04.2022

Все сотрудники компании, от уборщицы до директора, в той или иной степени общаются с клиентами. И каждый из них формирует представление о компании. Персонал должен знать основные правила и принципы общения с клиентами, следовать этике и владеть основами психологии общения. Особенно это актуально в продажах, где работа основана на общении с клиентами. Разумеется, очень важно качество продукта, товара или услуги, но некоторые недостатки можно сгладить с помощью грамотно выстроенной коммуникации. Довольный клиент вернется к вам снова или порекомендует своим друзьям и знакомым. Правильное общение с клиентами — один из факторов успеха бизнеса.

подробнее >>

Як керування репутацією забезпечує вашу безпеку в мережі?

11.04.2022

Підприємцям та фрілансерам все частіше доводиться виходити у публічне поле, поділяючись особистим перед численною аудиторією Інтернету. А якщо додати сюди той факт, що вся робоча комунікація (особливо у невеликих проектах) ведеться в месенджерах, а цінна інформація знаходиться в хмарних сховищах, то управління репутацією та піклування про безпеку в мережі стає чимось на зразок особистої гігієни.

 

подробнее >>

Як досягати поставленої мети

10.03.2022

Незважаючи на достаток посібників з цілепокладання, більшість цілей, як правило, залишаються невиконаними. Постає резонне питання: а чи вміємо ми правильно ставити цілі та досягати їх? Я веду курси особистої ефективності і бачу, що студенти часто, як у відомому жарті, шукають не там, де втратили, а там, де світло. Іншими словами, очевидна спроба призначити собі як цілі те, чого їм у принципі не хочеться досягати.

подробнее >>

Як кинути пити алкоголь самостійно

10.03.2022

Багато хто зловживає та їх рідні рано чи пізно починають шукати відповідь на питання як позбавити людину алкогольної залежності. Кидати пити дуже важко. Залежність розвивається місяцями і роками, і позбутися її за раз, миттєво, раз і назавжди неможливо. Алкоголізм — це елемент розбещеності, поганого поведінки чи погана звичка. Це хвороба. І хворіє насамперед душа та психіка людини. А лікування душ - процес тривалий. Він передбачає переоцінку цінностей, формування нових ідеалів та обрії життя, пошук нових джерел радості, чистої радості, яка досягається без спиртного.

 

подробнее >>