Полезная информация

Адвокат із податкових спорів

18.08.2023

Платити податки – обов'язок кожного. І кожен із нас стикався з оподаткуванням.
Податкове право ж у свою чергу є однією з найскладніших галузей права. У ньому нелегко розібратися навіть юристам, не кажучи вже про звичайних громадян, які не мають юридичної освіти.

Складність податкових суперечок також у тому, що платнику податків доводиться оспорювати дії податкового органу, за якого виступають штатні юристи, які з подібними суперечками зустрічаються щодня.

У зв'язку з цим, платнику податків просто необхідна допомога адвоката щодо податкових спорів (справ), щоб досягти бажаного результату.

    Чому саме ми
У адвокатській компанії "Ліга Праває" адвокати, які спеціалізуються саме на податковому праві та мають справу із цією галуззю щодня. Також, пропонуємо адвокат безкоштовна консультація Київ, а також по всій Україні.

Наші податкові адвокати неодноразово успішно заперечували рішення податкових органів, відстоювали інтереси клієнтів у судах щодо податкових спорів, оскаржували вимоги податкових органів щодо сплати податків, пені, штрафів.

Також наші адвокати з податкових питань:
  - Допоможуть застосувати податкові відрахування;
  - обчислять податок на майно;
  - проконсультують із питань оподаткування фізичних осіб;
  - Вирішать інші питання оподаткування.
Запорука успішного вирішення проблем у галузі податкового права є своєчасне звернення до адвоката з податкових питань.

Деяке зволікання у вирішенні проблеми або вжиті самостійні дії без попередньої консультації з адвокатом щодо податкових спорів можуть призвести до посилення ситуації, що склалася. Адже за порушення податкового законодавства передбачено відповідальність, аж до кримінальної. Тому до юриста з податкових питань важливо звернутися вчасно.

   Податкові адвокати нашої колегії готові вирішити ваші суперечки як у досудовому порядку, шляхом оскарження рішень до вищого органу чи посадової особи, а також у судовому порядку. Наші адвокати та юристи у податкових справах готові оскаржити рішення посадових осіб в арбітражному суді, а також стягнути з них кошти за втрачену вигоду.

    Що потрібно від адвокатів на вирішення спорів.
Вирішення податкових спорів вимагають від адвоката у податкових справах відмінного знання та розуміння не лише податкового права, а й правил проведення податкових перевірок, виїмок, експертиз. У професійності наших податкових юристів ви переконаєтесь вже на першій консультації.

Адвокат з податкових питань, адвокатська компанія Ліга Права, є найкращими у своїй справі та нададуть допомогу з будь-якого питання в галузі податкового права та вирішення податкових спорів.

Ми готові запропонувати такі види послуг:
  1. Послуги адвоката щодо консультації клієнта у сфері податків;
  2. Послуги адвоката з аналізу матеріалів справи, а також надання правової оцінки у справі;
  3. Послуги адвоката щодо підготовки документації для оскарження рішення податкової;
  4. Допомога адвоката при оскарженні рішення податкової служби у досудовому порядку;
  5. Допомога адвоката при оскарженні рішення податкової служби у судовому порядку;
  6. Послуги адвоката щодо подання рішення в суді та інших державних органах.

 

<< Назад