Articles

Что поможет избавиться от невротической депрессии

30.04.2022

Сьогодні ми розглянемо тему: "Що допоможе позбавитись невротичної депресії" з повним писанням проблематики. Ми зібрали найцікавіші відомості на тему і постаралися їх систематизувати та привести в зручний для читання вигляд.

подробнее >>

Як зробити гарну презентацію, якщо ви не дизайнер

30.04.2022

Презентация — это визуальное дополнение к вашему выступлению. Хорошая презентация помогает удерживать внимание аудитории во время доклада, плохая помножит на ноль все ваши усилия. Интернет-маркетолог Старожукова Инна, на примере Canva рассказала, как сделать красивую презентацию, которая запомнится аудитории и сделает ваше выступление незабываемым.

подробнее >>

Психологія спілкування з клієнтом: дієві прийоми роботи

30.04.2022

Саме завдяки важким клієнтам можна швидко виявити та усунути недоліки своєї компанії, тому що такі відвідувачі поспішають вам на них вказати. Принцип роботи з такими клієнтами: робити нейтральним чинний ними тиск, а не ігнорувати, і в той же час вміти перевести їх у статус лояльних покупців.

подробнее >>

Правила этики общения с клиентами

17.04.2022

Все сотрудники компании, от уборщицы до директора, в той или иной степени общаются с клиентами. И каждый из них формирует представление о компании. Персонал должен знать основные правила и принципы общения с клиентами, следовать этике и владеть основами психологии общения. Особенно это актуально в продажах, где работа основана на общении с клиентами. Разумеется, очень важно качество продукта, товара или услуги, но некоторые недостатки можно сгладить с помощью грамотно выстроенной коммуникации. Довольный клиент вернется к вам снова или порекомендует своим друзьям и знакомым. Правильное общение с клиентами — один из факторов успеха бизнеса.

подробнее >>

Як керування репутацією забезпечує вашу безпеку в мережі?

11.04.2022

Підприємцям та фрілансерам все частіше доводиться виходити у публічне поле, поділяючись особистим перед численною аудиторією Інтернету. А якщо додати сюди той факт, що вся робоча комунікація (особливо у невеликих проектах) ведеться в месенджерах, а цінна інформація знаходиться в хмарних сховищах, то управління репутацією та піклування про безпеку в мережі стає чимось на зразок особистої гігієни.

 

подробнее >>

10.03.2022

подробнее >>

10.03.2022

подробнее >>

Чоловік чи жінка який начальник кращий

07.03.2022

подробнее >>

Як знайти своє призначення? Три неймовірні способи

07.03.2022

Чи відчуваєте себе розгублено? Немов чогось у житті не дістає? Може, ви бажаєте змінити життя на краще, але не в курсі, як це зробити. Багато хто бреде по життю з почуттям розгубленості і відчайдушним бажанням отримати від навколишнього світу більш глибокий зворотний зв'язок. Однак не всі знають, як це зробити.

подробнее >>

Коньяк на розлив: як виробляється, і який вибрати

04.02.2022

Вам потрібне багато алкоголю, а бюджет обмежений? Вирішення проблеми пропонує інтернет магазин Алко Лавка. Можна придбати коньяк на розлив вартістю від 300 грн. за 5 л. Таким чином ціна 1 л 60 грн. У магазині пляшка коньяку 0,5 л або 0,7 л коштує від 120 грн.

подробнее >>