Articles

Концепция бюджетирования

07.10.2015

Выстраивая систему бюджетирования, компании используют определенную концепцию, которая закладывает основы будущей системы.

подробнее >>

Планировать - значит управлять

07.10.2015

На украинских предприятиях, мягко говоря, не любят выполнять любые регламенты, т.е. работать по прописанным процедурам и соблюдать все правила, которые в них прописаны.

подробнее >>

Бюджетирование и ошибки

07.10.2015

Конечно же, следует сразу выделить ситуацию, когда компания уже находится в кризисной ситуации и особенно если кризис обусловлен тем, что компания производит продукцию/услуги, которые не востребованы на рынке.

подробнее >>

Зачем нужен регламент бюджетирования

07.10.2015

Для того чтобы бюджетирование давало ожидаемый эффект, в этом процессе должны участвовать практически все подразделения компании (см. Книгу 1 "Бюджетирование как инструмент управления"). Для слаженной работы всех подразделений компании в процессе бюджетирования необходима четкая регламентация этого процесса и контроль за исполнением регламентов.

подробнее >>

Аквабілдінг

23.11.2012

«Побудувати» своє тіло, зробити його струнким і красивим допоможе аквабілдінг. Вправи в воді необхідні всім, хто прагне зміцнювати своє здоров'я. Стаття містить рекомендації для бажаючих зміцнити здоров'я водними тренуваннями.

подробнее >>

Історія Української Асоціації Маркетингу.

23.11.2012

Цікава стаття про тернистий шлях українського маркетингу, а також про те, що таке тренінг для маркетологів. Яким повинен бути тренінг і якими якостями повинен володіти тренер? А також кілька слів про тренера Лилик Ірині Вікторівні та модульній програмі "Маркетинг".

подробнее >>

Як налаштуватися на робочий лад після відпустки?

23.11.2012

Відпустка закінчилася, і так не хочеться приступати до своїх посадових обов'язків. У статті розповідається про те, як легше адаптуватися до зміни життєвих ритмів. Автор дає практичні рекомендації, дотримуючись яких, працююча людина зможе уникнути відпускний депресії. Він навчиться отримувати задоволення від своєї професійної діяльності і буде прагнути на роботу після відпочинку, як на свято.

подробнее >>

Стань цікавим тренером.

23.11.2012

У статті описано шість ігор для тренерів для створення веселої атмосфери, швидкого знайомства учасників один з одним, а також згуртування команди для навчання.

подробнее >>

Модуль 1 Ефективний керівник

21.11.2012

Основні функції управління. Цикл управління: «Планування - Постановка завдань - Мотивування - Контроль - Аналіз і прийняття рішень».

подробнее >>

Модуль 2 Стратегія бізнесу

21.11.2012

Стратегічний аналіз, вибір стратегічних альтернатив, розробка стратегії

подробнее >>