Articles

Що дає бізнес-коучінг?

16.08.2022

Раціонально мислячий керівник бачить сенс своєї діяльності підвищення результативності своїх співробітників.

подробнее >>

План відділу продажу: KPI, бонуси, мотивація. Кому та за що?

05.08.2022

Вітаю тебе, любий мій потенційний клієнт! У цій статті я детально розберу тобі всі принади та хитрощі побудови KPI для відділу продажів, відповім на сакральні питання світобудови і відкрию тобі чакри.

подробнее >>

KPI для HR: система мотивації для директора з персоналу

05.08.2022

"Як контролювати HR?" - З цим питанням стикається малий і середній бізнес, як тільки вирішує перестати все робити самому. Якщо раніше сам собі майстер на всі руки - і створити вакансію, і провести співбесіди, і ввести нових працівників у курс справи, то тепер нарешті можна видихнути - все делегувати і зайнятися безпосередньо бізнесом.

подробнее >>

Серебряные серьги и их преимущества

15.07.2022

Серебряные серьги – это относительно недорогие ювелирные украшения, которые способны стать украшением любого образа. При покупке серебряных аксессуаров необходимо учитывать форму лица и тип внешности. Брюнеткам подойдут украшения с камнями темного цвета, а блондинкам – с кристаллами светлых оттенков.

подробнее >>

Онлайн вивчення іспанської для українців з будь-якого куточка Іспанії: школа TuProfe de español

29.06.2022

Школа TuProfe de español заснована у 2019 році у Києві, але сьогодні через війну переїхала до Іспанії. Тут викладачі продовжують працювати, допомагаючи вивчати мову таким же біженцям. Сьогодні це фактично онлайн-школа іспанської мови, адже навчання переважно ведеться дистанційно за допомогою інтернету. Кожен бажаючий може обрати варіант спеціально під свої потреби.

подробнее >>

Як залучити гроші та мати все, чого ви бажаєте?

07.05.2022

Уявіть, що вам вдалося залучити гроші, повністю відійти від справ, забезпечити себе і свою сім'ю на все життя. Тепер ви зможете займатися лише улюбленими справами та не ходити на роботу.
У вас звільняється багато часу для медитації, для близьких людей, для відпочинку, творчості, приємних занять. Більше того, ви можете зробити життя ваших близьких кращим і комфортнішим. Як приємно дарувати людям подарунки та бачити їхні щасливі особи!

подробнее >>

07.05.2022

Звідки беруться грошові забобони і чи варто їм довіряти? Тут ви знайдете найкращі грошові прикмети з усіма країнами світу, якими користуються багаті люди!

подробнее >>

Что поможет избавиться от невротической депрессии

30.04.2022

Сьогодні ми розглянемо тему: "Що допоможе позбавитись невротичної депресії" з повним писанням проблематики. Ми зібрали найцікавіші відомості на тему і постаралися їх систематизувати та привести в зручний для читання вигляд.

подробнее >>

Як зробити гарну презентацію, якщо ви не дизайнер

30.04.2022

Презентация — это визуальное дополнение к вашему выступлению. Хорошая презентация помогает удерживать внимание аудитории во время доклада, плохая помножит на ноль все ваши усилия. Интернет-маркетолог Старожукова Инна, на примере Canva рассказала, как сделать красивую презентацию, которая запомнится аудитории и сделает ваше выступление незабываемым.

подробнее >>

Психологія спілкування з клієнтом: дієві прийоми роботи

30.04.2022

Саме завдяки важким клієнтам можна швидко виявити та усунути недоліки своєї компанії, тому що такі відвідувачі поспішають вам на них вказати. Принцип роботи з такими клієнтами: робити нейтральним чинний ними тиск, а не ігнорувати, і в той же час вміти перевести їх у статус лояльних покупців.

подробнее >>