Статьи

Як кинути пити алкоголь самостійно

10.03.2022

Багато хто зловживає та їх рідні рано чи пізно починають шукати відповідь на питання як позбавити людину алкогольної залежності. Кидати пити дуже важко. Залежність розвивається місяцями і роками, і позбутися її за раз, миттєво, раз і назавжди неможливо. Алкоголізм — це елемент розбещеності, поганого поведінки чи погана звичка. Це хвороба. І хворіє насамперед душа та психіка людини. А лікування душ - процес тривалий. Він передбачає переоцінку цінностей, формування нових ідеалів та обрії життя, пошук нових джерел радості, чистої радості, яка досягається без спиртного.

 

подробнее >>

Чоловік чи жінка який начальник кращий

07.03.2022

Чоловіків-керівників набагато більше у Києва, ніж жінок. І це незважаючи на їхні високі запити щодо заробітної плати, звинувачення в бездушності, імпульсивності, агресивності та безглуздому ризику. Проте протилежні, начебто, позитивні якості жінок, не додають бажання працювати під їхнім керівництвом ні чоловікам, ні чоловікам.

подробнее >>

Як знайти своє призначення? Три неймовірні способи

07.03.2022

Чи відчуваєте себе розгублено? Немов чогось у житті не дістає? Може, ви бажаєте змінити життя на краще, але не в курсі, як це зробити. Багато хто бреде по життю з почуттям розгубленості і відчайдушним бажанням отримати від навколишнього світу більш глибокий зворотний зв'язок. Однак не всі знають, як це зробити.

подробнее >>

Коньяк на разлив: как производится, и какой выбрать

04.02.2022

Вам нужно много алкоголя, а бюджет ограничен? Решение проблемы предлагает  интернет магазин Алко Лавка. Можно купить коньяк на разлив стоимостью от 300 грн за 5 л. Таким образом, цена 1 л 60 грн. В магазине бутылка коньяка 0,5 л или 0,7 л стоит от 120 грн.

подробнее >>

Производство и плюсы покупки коньяка на разлив

04.02.2022

Купить коньяк на разлив можно по доступной стоимости. Именно благодаря экономии такое предложение пользуется популярностью среди клиентов. 5 л разливного коньяка стоит 300 грн. В то время, как бутылка коньяка 0,5-0,7 л в магазине 120 грн.

подробнее >>

Коньяк на разлив: производство, вкусы, выбор

04.02.2022

Многие любители крепких алкогольных напитков сомневаются, стоит ли купить коньяк на разлив. Настораживает отсутствие стеклянной бутылки, акцизной марки и этикетки. Главное отличие такой продукции от привычного магазинного алкоголя - цена.

подробнее >>

Наливка из спирта и ежевики

04.02.2022

Для приготовления домашнего алкоголя можно использовать пищевой спирт. Из него получается водка, наливки з ягодами.  Спирт купить можно в интернет магазине «Алко юа». Для наливки можно использовать любые ягоды.

подробнее >>

Что необходимо знать об инвестировании: отзывы о Фридом Финанс

15.12.2021

Инвестиции - ваш билет в безбедную старость и возможность получить тот самый пассивный доход, о котором многие мечтают. Ошибкой многих является то, что они воспринимают инвестиции как лотерею, в которой котируются удача, расположение звезд и фаза луны. На деле же здесь важны закономерности фондового рынка и работа брокера.

подробнее >>

Система закупівель «Прозоро»: як пройти перевірку

25.11.2021

Державні закупівлі сьогодні здійснюються в режимі онлайн. Вебпортал Prozorro дозволяє учасникам тендерів безперешкодно стежити за всіма процесами. Забезпечення прозорості торгів – основна мета ресурсу.

подробнее >>

Лучшие кальяны во Львове

24.05.2021

Многие современные люди не представляют свой отдых без кальяна. И это не просто дань моде, неспешное раскуривание наргиле позволяет получить определенный допинг удовольствия, положительные эмоции, прекрасное настроение.

подробнее >>