Статьи

Разработка приложений на iOS

26.10.2022

Приложения для iOS появились в результате стремительного развития технологий в целом и мобильных устройств в частности. Сегодня у большей половины обывателей уже есть гаджеты, на которые они устанавливают развлекательные, образовательные и рабочие программы.

подробнее >>

Ділова деревина – ціни та особливості реалізації у 2022 році

28.08.2022

У травні-червні 2022 був відновлений тимчасово припинений продаж деревини через електронні аукціони, які проходять на ліцензованих товарних біржах. Для приватних суб’єктів господарювання 100 % відновлення відбулося з 01 травня, а для державних лісгоспів – з 01 червня. 

 

подробнее >>

Навіщо потрібний коучинг керівнику?

16.08.2022

Що дає коучинг керівникам?
 - Можливість вийти за межі звичного мислення, розширити своє бачення, як наслідок можливість вплинути на ситуацію, змінити її. Керувати ми можемо лише тим, що розуміємо, не розуміємо – не управляємо. Тому одна з важливих складових коучингу – дати побачити ситуацію ширше, під іншим кутом, усвідомити, що відбувається із самим собою, з підлеглим тощо.

подробнее >>

Що дає бізнес-коучінг?

16.08.2022

Раціонально мислячий керівник бачить сенс своєї діяльності підвищення результативності своїх співробітників.

подробнее >>

План відділу продажу: KPI, бонуси, мотивація. Кому та за що?

05.08.2022

Вітаю тебе, любий мій потенційний клієнт! У цій статті я детально розберу тобі всі принади та хитрощі побудови KPI для відділу продажів, відповім на сакральні питання світобудови і відкрию тобі чакри.

подробнее >>

KPI для HR: система мотивації для директора з персоналу

05.08.2022

"Як контролювати HR?" - З цим питанням стикається малий і середній бізнес, як тільки вирішує перестати все робити самому. Якщо раніше сам собі майстер на всі руки - і створити вакансію, і провести співбесіди, і ввести нових працівників у курс справи, то тепер нарешті можна видихнути - все делегувати і зайнятися безпосередньо бізнесом.

подробнее >>

Серебряные серьги и их преимущества

15.07.2022

Серебряные серьги – это относительно недорогие ювелирные украшения, которые способны стать украшением любого образа. При покупке серебряных аксессуаров необходимо учитывать форму лица и тип внешности. Брюнеткам подойдут украшения с камнями темного цвета, а блондинкам – с кристаллами светлых оттенков.

подробнее >>

Онлайн вивчення іспанської для українців з будь-якого куточка Іспанії: школа TuProfe de español

29.06.2022

Школа TuProfe de español заснована у 2019 році у Києві, але сьогодні через війну переїхала до Іспанії. Тут викладачі продовжують працювати, допомагаючи вивчати мову таким же біженцям. Сьогодні це фактично онлайн-школа іспанської мови, адже навчання переважно ведеться дистанційно за допомогою інтернету. Кожен бажаючий може обрати варіант спеціально під свої потреби.

подробнее >>

Как привлечь деньги и иметь все, что вы хотите?

07.05.2022

Представьте, что вам удалось привлечь деньги, полностью уйти от дел, обеспечить себя и свою семью на всю жизнь. Теперь вы можете заниматься только любимыми делами и не ходить на работу.
У вас уходит много времени для медитации, для близких людей, для отдыха, творчества, приятных занятий. Более того, вы можете сделать жизнь ваших близких лучше и комфортнее. Как приятно дарить людям подарки и видеть их счастливые особы!

подробнее >>

Денежные суеверия, которые работают в наши дни!

07.05.2022

Откуда берутся денежные суеверия и стоит ли им доверять? Здесь вы найдете лучшие денежные приметы со всех стран мира, которыми пользуются богатые люди!

подробнее >>