Статьи

Чому система мотивації на основі KPI потрібна для компанії?

05.02.2024

KPI ( Key Performance Indicators) та мотивація персоналу в Україні останнім часом стали нерозривними поняттями. Вважається, що за допомогою даних показників (KPI) можна створити ефективну систему мотивації та стимулювання всіх співробітників компанії.

подробнее >>

Ощадливе виробництво. План превентивного обслуговування та ремонту

27.12.2023

Все обладнання ділиться на частини, нумерується (або надається унікальне ім'я), створюється «дерево» підприємства. Визначаються найуразливіші вузли, поломка яких може призвести до зупинки або простою. Співробітник, закріплений за обладнанням, контролює наявність запасних частин на складі, за потреби потребує їх наявності.

подробнее >>

Ощадливе виробництво lean production

27.12.2023

Lean production ощадливе виробництво – концепція (філософія) управління підприємством, вперше була впроваджена на заводах з виробництва автомобілів Toyota паном Таїті Оно. Основне завдання lean є виявлення втрат та їх усунення, а також зменшення вартості продукту.

подробнее >>

Фалангові каблучки: трендова деталь твого образу

15.12.2023

Дуже незвичний дизайн каблучок на сьогодні – кільця на фалангу. Популярність цих прикрас набирає обертів, адже вони дійсно неймовірно виглядають на руках.

подробнее >>

Что значит лечебная косметика?

22.11.2023

Лечебная косметика: секрет заботы о коже. Лечебная косметика стала неотъемлемой частью ухода за кожей для многих людей. Но что же она подразумевает и почему ее используют?

подробнее >>

Як відрегулювати пластикові вікна?

09.10.2023

Регулювання пластикових вікон дозволяє усунути більшість проблем під час експлуатації вікон. Як самостійно відрегулювати пластикове вікно?

подробнее >>

Як вибрати вікно ПВХ для дому: основне

19.08.2023

Найкраще з цим можуть впоратися пластикові вікна. Як правильно вибрати пластикові вікна, які вони бувають і на чому можна заощадити спробуємо розібратися в матеріалі.

подробнее >>

Адвокат із земельних питань

18.08.2023

Земельні суперечки – одна із найпоширеніших на даний час категорій справ, які розглядає суд.

подробнее >>

Адвокат із податкових спорів

18.08.2023

Платити податки – обов'язок кожного. І кожен із нас стикався з оподаткуванням.

подробнее >>

Внедрение CRM для интернет-магазина

28.07.2023

За последние годы сфера электронной коммерции столкнулась с растущим влиянием CRM-систем как основного инструмента для стимулирования роста бизнеса.

подробнее >>