Полезная информация

Як стати розумнішим, ніж ви є зараз?

12.04.2023

Щоб стати розумнішим, потрібна щоденна робота, але вона не обов'язково має бути стомлюючою чи занудною. Вивчення нових речей може бути захоплюючим та веселим. Чи любите ви вчитися онлайн, читати книги, займатися спортом або кидати виклик своєму розуму за допомогою головоломок та ігор, існує безліч способів стати розумнішим – і вам не обов'язково вибирати лише один!

Спосіб №1. Як стати розумнішим в Інтернеті?

Використовуйте час, який ви проводите в Інтернеті, щоб дізнаватися про щось нове. Інтернет - це чудовий інструмент, який можна використовувати не тільки для публікації в соціальних мережах та перегляду відео з кішками. Щоразу, коли ви робите перерву, щоб вийти в Інтернет, замість того, щоб перевіряти свої повідомлення, перегляньте статтю про предмет, про який ви мало знаєте, або розповідь про тему, про яку ви раніше не чули.
  *** Порада: Такі сайти, як Вікіпедія та Google, дозволяють вам випадково вибирати веб-сайт або статтю.

2. Пройдіть безкоштовні онлайн-курси, щоб стати більш обізнаними. Існує безліч безкоштовних онлайн-курсів, які ви можете пройти, щоб дізнатися про конкретний предмет. Такі сайти, як HarvardX і Coursera пропонують безліч безкоштовних курсів, які ви можете пройти онлайн, з навчальною програмою, матеріалами і навіть відео від реальних професорів у класі. Зайдіть в Інтернет для пошуку безкоштовних курсів і знайдіть предмет, який вас цікавить, або вивчіть новий.
Деякі онлайн-курси можна навіть зарахувати як вірчі грамоти для здобуття ступеня в акредитованому університеті.
    *** Порада: Ви можете отримати сертифікати про закінчення та пройти тести, щоб показати, що ви пройшли курси та знаєте матеріал.

3. Дивіться виступи TED онлайн, щоб дізнатися про різні теми від експертів. Вони проводять конференції, на яких експерти з певної теми виступають із презентаціями перед аудиторією, які записуються та можуть бути переглянуті у будь-який час безкоштовно. Перейдіть до TED.com і перегляньте презентацію за цікавою для вас темою або навіть за тією, про яку ви нічого не знаєте.
  - Кожен виступ на TED триває близько 10-15 хвилин.
  - Ви також можете переглянути лекції про поезію, літературу, історію та науку на TED.

4. Підпишіться на щоденну розсилку словникового запасу електронною поштою. Мерріам-Вебстер та Dictionary.com в обох є інформаційні бюлетені, що містять “слово дня”, на отримання якого ви можете підписатися щоранку. Почніть свій день з вивчення нового слова або дізнайтеся більше про слово, яке ви, можливо, вже знаєте, включаючи його етимологію, синоніми та інші цікаві факти про нього. Зайдіть на їхні веб-сайти та підпишіться на щоденну розсилку новин.
  - Wordsmith, Vocab Vitamins та Vocabsushi – інші приклади щоденних інформаційних розсилок за словниковим запасом, на які ви можете підписатися.
  - Існують також програми для вивчення словника щодня, які ви можете завантажити на свій смартфон або планшет.
Доречі, наш портал пропонує 55% знижка на ногті теремки, в салоні краси https://www.instagram.com/gradilolya/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Спосіб №2 Граючи в ігри та вирішуючи головоломки.
1. Розгадуйте кросворди, щоб перевірити свою пам'ять та покращити її. Розгадування кросвордів покращує ваші вербальні навички та покращує запам'ятовування словникового запасу. Крім того, вони справді захоплюючі, і виконання одного з них може допомогти зменшити стрес та покращити настрій. У щоденній газеті є кросворд, в якому ви можете спробувати свої сили, а також ви можете знайти безкоштовні кросворди онлайн.
  - Завантажте програму для розгадування кросвордів на свій смартфон, щоб грати в нього на ходу або коли захочете.
  - Scrabble - це також чудова гра, в яку ви можете пограти з іншою людиною, щоб поповнити свій словниковий запас і додати трохи суперництва. Завантажте програму Words with Friends на свій смартфон, щоб грати з друзями або незнайомцями в будь-який зручний для вас час.

2. Завантажте додаток для тренування мозку, щоб потренувати свій розум. Існує кілька популярних додатків для тренування мозку, таких як Lumosity, CogniFit Brain Fitness та Brain Fitness Pro, які містять безліч ігор та завдань, спрямованих на покращення пам'яті, навичок вирішення проблем та когнітивних функцій. Ваш розум необхідно тренувати і підтримувати активним, щоб залишатися у формі, як і ваше тіло.
  - Додатки для тренування мозку також можуть допомогти збільшити швидкість обробки мозком інформації та запобігти утворенню мозкових бляшок, які пов'язані з деменцією та хворобою Альцгеймера.
  - Деякі програми для тренування мозку безкоштовні, але за їхнє завантаження з інших стягується плата або потрібна щомісячна підписка.

 

<< Назад