Полезная информация

Як досягати великих цілей та не зійти на початку шляху?

01.04.2023

Починаєте з понеділка нове життя, а вже до середи закидаєте, відклавши до найкращих часів? Мільйони людей саме так худнуть, кидають шкідливі звички, починають правильно харчуватися, бігати вранці, відкривають бізнеси та навчаються нових професій. А тому десятиліттями тупцюють на місці, дедалі більше йдучи в деструктив.

Мене звуть Немировький Ігор Борисович. Я бізнесмен, Тільки для передплатників я склав список 10 найефективніших книг із саморозвитку, кототними? Як казав класик, всі сім'ї нещасні по-своєму, і це вірно. Дрі допоможуть прокачати мозок і змінити грошове мислення, а отже, заробляти більше. Підписуйтесь на канал, оновлюйте сторінку та читайте прихований пост.

   *** Нещодавно прочитав, що близько 70% людей ставлять цілі, але не досягають і половини задуманого, здаючись на самому початку шляху. Я знаю, чому так відбувається, адже сам колись займався професійним спортом. І розумію, що означає вкладатися у справу, яка потребує повної та важкої самовіддачі, а також включення сили волі. Ще я знаю, як розпочинати нову справу і як сильно хочеться неприємні обов'язки відкласти до понеділка.

Але ні, це не працює. Успіх не приходить сам собою, результат не з'явиться, поки ви сидітимете на дивані. І тут важливо для себе усвідомити: або ви йдете до мети, або залишаєтеся в поточній ситуації, що в принципі теж вибір.

Якщо ви в першій команді з тими, хто все ж таки вибирає йти вперед, то обов'язково читайте далі - для вас буде користь. Отже, ми приймаємо факт, що для змін у зовнішності, житті, емоційному та фінансовому становищі необхідно рухатися та щось робити. І тут більшість намагаються здійснити подвиг, після якого і зіскакують із мети. Якщо хочуть схуднути, то сідають на повний голод. Якщо починають займатися спортом, то одразу роблять забійні тренування. І в будь-якій справі так само: надриваються з максимальною силою, тож завтра вже й справді нічого не хочеться.

Це основна помилка. Цілі потрібно ставити правильно:
1. Щоб перевести нездійсненну мрію в конкретну мету, важливо скласти чіткий план її досягнення. Якщо мова про покупку, то розписати, скільки за місяць вам потрібно відкладати і, відповідно, скільки заробляти для придбання через певний проміжок часу. Причому кроки мають бути посильними та здійсненними, а не казковими. Свою велику мету розбийте на кілька дрібних завдань. Наприклад, якщо хочете схуднути, заплануйте перейти на правильне харчування, гуляти вечорами мінімум півгодини і пити певну кількість води. Коли ці навички плавно увійдуть у ваше життя, можна посилювати ефект.

2. Орієнтуйтеся на досвід людей, успішних у справі, якого ви прагнете. Спостерігайте за ними, якщо є можливість, спілкуйтеся та з'ясовуйте подробиці їхнього шляху. Так ви уникнете поширених помилок і розумітимете, з якими складнощами доведеться зіткнутися. Коли ви перебуваєте у колі однодумців, то йти вперед стає легше.

3. Постійно навчайтеся та розвивайтеся. Якщо збираєте на нерухомість, то вивчайте зміни ринку, стежте, які об'єкти будуються, які умови пропонують банки та будівельні компанії. Хочете більше заробляти – навчайтеся актуальним професіям, не бійтеся змінювати роботу та пробувати себе у новій справі.

4. Не бійтеся помилятися і відкочуватись трохи назад. Головне – не кидати та не зупинятися, адже все це – ваш досвід. Робіть висновки, аналізуйте причини помилок та не повторюйте їх. Зриви – це випробування сили волі, вони трапляються у всіх, включаючи найуспішніших людей. Різниця тільки в тому, що переможець не здався, а той, хто програв, занадто рано зійшов з дистанції.

5. Не беріть на себе надто багато зобов'язань та обіцянок. "Ось сьогодні налапаюся солодощів досхочу, а з завтрашнього дня – сідаю на воду". Звичайно, подібні пориви живуть рівно півдня, потім людина зривається, і ціль відкладається до чергового понеділка. Не робіть так. Не поспішайте, не ґвалтуйте себе. Дійте планомірно, з толком і розстановкою сил тоді шанс на провал прагне до нуля.

*** Запам'ятайте, що велика мета – як марафон, тобто забіг довгу. Ті, хто обирає спринтерський стиль, швидко зриваються і складають ті самі 70%. Якщо хочете увійти в заповітні 30%, які досягають своєї мети – не поспішайте, адже головне – не сходити зі шляху.

P/S: Дізнайтесь Як правильно ризикувати в бізнесі та фінансах? А також, Як правильно ставити завдання підлеглим? Що таке трекінг і чим він відрізняється від консалтингу? І навіщо онлайн міні мба в Україні.



 

 

<< Назад